فروشگاه اینترنتی نوین پندار
يكشنبه 15 اسفند ماه 95 - (11:41) | تعداد بازدید : 28945

بهترین برنامه های جایگزین iTunes در ویندوز کدامند؟,آیتیونز ،iTunes،دستگاه‌های آی او اس،کامپیوتر ، مک‌بوک‌،اکانت مشترک،windows،itunes، برنامه های جایگزین iTunes در ویندوز،Backup ، Restoreریستور ، بازیابی ،برنامه iTunes،آیفون ،آیپدهای اپل،MusicBee،پوسته‌، پلاگین‌، iPhone ، iPod،Crossfade،اکولایزر،MediaMonkey،دستگاه ها non-iOS،پشتیبانی بومی،Groove Music،last.fm ،ابزارهای کاربردی،MediaMonkey،پلیرهای موزیکی،دستگاه های مبتنی بر iOS ،Music Library،مدیریت کتابخانه‌های موسیقی،نرم‌افزارهای مدیریت،فایل صوتی،نرم افزار MediaMonkey ،قابلیت اتصال ، همگام سازی ،Sync،foobar2000، شخصی سازی ،Tomahawk،پلاگین‌،سرویس های استریم،YouTube، Spotify، Rhapsody، Tidal، Amazon Music، Google Play Music، OwnCloud، Subsonic،  Jamendo  ،موزیک پلیر،تاماهاک،Bandcamp ،اشتراک گذاری موزیک ها،AIMP، Clementine، Windows Media Player،VLC ،کتابخانه های موزیک محلی،مدیریت عملیات نرم‌افزار،نرم افزارهای جایگزین آیتیونز در ویندوز،ویندوز ، نرم افزارهای ویندوزی، پلیرهای ویندوزی، اپل، Apple
آیتیونز ،iTunes،دستگاه‌های آی او اس،کامپیوتر ، مک‌بوک‌،اکانت مشترک،windows،itunes، برنامه های جایگزین iTunes در ویندوز،Backup ، Restoreریستور ، بازیابی ،برنامه iTunes،آیفون ،آیپدهای اپل،MusicBee،پوسته‌، پلاگین‌، iPhone ، iPod،Crossfade،اکولایزر،MediaMonkey،دستگاه ها non-iOS،پشتیبانی بومی،Groove Music،last.fm ،ابزارهای کاربردی،MediaMonkey،پلیرهای موزیکی،دستگاه های مبتنی بر iOS ،Music Library،مدیریت کتابخانه‌های موسیقی،نرم‌افزارهای مدیریت،فایل صوتی،نرم افزار MediaMonkey ،قابلیت اتصال ، همگام سازی ،Sync،foobar2000، شخصی سازی ،Tomahawk،پلاگین‌،سرویس های استریم،YouTube، Spotify، Rhapsody، Tidal، Amazon Music، Google Play Music، OwnCloud، Subsonic،  Jamendo  ،موزیک پلیر،تاماهاک،Bandcamp ،اشتراک گذاری موزیک ها،AIMP، Clementine، Windows Media Player،VLC ،کتابخانه های موزیک محلی،مدیریت عملیات نرم‌افزار،نرم افزارهای جایگزین آیتیونز در ویندوز،ویندوز ، نرم افزارهای ویندوزی، پلیرهای ویندوزی، اپل، Apple

 

آیتیونز (iTunes) یک ابزار رسمی و اختصاصی است که اپل برای تعامل دستگاه‌های آی او اسی با کامپیوترها و مک‌بوک‌ها و همچنین ایجاد هماهنگی مابین اطلاعات دستگاه‌های آی او اسی که از یک اکانت مشترک بهره می‌برند ارائه کرده است. بسیاری از افراد به شدت وابسته به برنامه آیتیونز هستند. این برنامه حتی امکان بکاپ گرفتن و ریستور یا بازیابی (Backup & Restore) اطلاعات آیفون را فراهم می‌کند و به طور کلی ابزاری همه جانبه برای مدیریت هرچه بهتر آیفون و آیپدهای اپل است. اما در این میان بنا به دلایل خاصی از جمله: رابط کاربری پیچیده و گیج کننده و مصرف بالای منابع سیستم برخی از کاربران چندان تمایلی نسبت به استفاده از برنامه iTunes ندارد و همواره به دنبال برنامه های جایگزین iTunes هستند. 
برهمین اساس در این مقاله تصمیم داریم به معرفی شماری از ابزارهای کاربردی جایگزین برای iTunes بپردازیم. با ما همراه باشید. 

MusicBee

 


MusicBee را به جرات می توان یکی از بهترین جایگزین های موجود برای iTunes به حساب آورد، ابزاری که می تواند هر کاربری با هر سطح نیازمندی را راضی کند. این نرم‌افزار شباهت بسیاری به iTunes دارد که برای کاربرانی که با iPhone و iPod سر و کار دارند، بسیار آشنا خواهد بود. پوسته‌ها و پلاگین‌های متعددی برای این نرم‌افزار وجود دارد و از ابزارهای کاربردی آن باید به ابزارهای پیشرفته صدا همچون Crossfade و اکولایزر ۱۰ باندی و همچنین قابلیت همگام‌سازی با گوشی‌های اندرویدی و سایر دستگاه های non-iOS اشاره کرد. 
این برنامه دارای قابلیت پشتیبانی بومی از Groove Music و last.fm را فراهم آورده و امکان rip سی دی و بسیاری قابلیت های کاربردی دیگر را دارد.

MediaMonkey

 


MediaMonkey یکی از معدود پلیرهای موزیکی است که امکان همگام سازی موزیک با دستگاه های مبتنی بر iOS را فراهم می آورد. این نرم افزار به ویژه برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که علاقه خاصی به جمع‌آوری آلبوم‌ها دارند. همچنین این نمونه، یکی از بهترین نرم‌افزارهای مدیریت Music Library (کتابخانه‌های موسیقی) است که برای کاربرانی با بیش از هزاران فایل صوتی مناسب است.
نرم افزار MediaMonkey همچنین قابلیت‌های شخصی‌سازی خوبی دارد، از سویی، قابلیت اتصال و همگام سازی (Sync) با گوشی هوشمند و ابزارهایی جهت مدیریت موسیقی‌ها این نرم افزار را از دیگر همتایان خود متفاوت ساخته است. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار، امکان تولید فهرست پخش خودکار و تبدیل فرمت‌ها به یکدیگر است.

foobar2000

 


اگر به هر دلیلی تمایل به استفاده از دو ابزار اشاره شده در بالا را ندارید ، foobar۲۰۰۰ نرم‌افزاری رایگان است که یکی از ویژگی‌های بر‌تر و متفاوت آن نسبت به دیگر نمونه‌ها، قدرت شخصی سازی بالای آن برای کاربران است.‌ این نرم‌افزار همچنین بسیار سبک بوده و قابلیت پخش فرمت‌های بسیاری را دارد. از سویی کاربران می‌توانند میانبرهای شخصی را برای مدیریت عملیات نرم‌افزار تعریف کنند.
با این حال قابلیت اساسی این نرم‌افزار، همان قدرت شخصی سازی بالای آن است که برای آن دسته از کاربران که به این موضوع اهمیت می‌دهند، بسیار کاربردی است، بطوری که هر یک از کاربران می توانند این ابزار را به دلخواه سفارشی سازی کنند. همچنین این نرم‌افزار از پلاگین‌ها و افزونه‌های فراوانی بهره می‌برد که آن را بسیار کاربردی‌تر می‌سازد.

Tomahawk

 


اگر هنوز نمی دانید بین استفاده از کتابخانه های موزیک محلی و سرویس های استریم کدام را انتخاب کنید، Tomahawk ترکیبی از این دو را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار از سرویس های استریمی نظیر: YouTube، Spotify، Rhapsody، Tidal، Amazon Music، Google Play Music، OwnCloud، Subsonic،  Jamendo  و  Bandcamp پشتیبانی می کند. در واقع تاماهاک کاری می کند که شما بتوانید به طور همزمان همه این ها را مدیریت کنید.
Tomahawk بهترین موزیک پلیر در بین گزینه های موجود است که بسیار مدرن بوده و قابلیت های فراوانی دارد. این ابزار همچنین امکان ایجاد ایستگاه های دلخواه، به اشتراک گذاری موزیک ها و ... را فراهم می آورد.

البته ابزارهای جایگزین معرفی شده تنها نرم افزارهای موجود در این بین نیستند. شما همچنین می توانید از ابزارهای  AIMP، Clementine، Windows Media Player و  VLC نیز استفاده نمائید. 

 

 


نویسنده : افروز آزادی


سایر خبرهای این گروه ...
::تبلیغات

کلید واژه ها : آیتیونز  ، iTunes ، دستگاه‌های آی او اس ، کامپیوتر  ،  مک‌بوک‌ ، اکانت مشترک ، windows ، itunes ،  برنامه های جایگزین iTunes در ویندوز ، Backup  ،  Restoreریستور  ،  بازیابی  ، برنامه iTunes ، آیفون  ، آیپدهای اپل ، MusicBee ، پوسته‌ ،  پلاگین‌ ،  iPhone  ،  iPod ، Crossfade ، اکولایزر ، MediaMonkey ، دستگاه ها non-iOS ، پشتیبانی بومی ، Groove Music ، last.fm  ، ابزارهای کاربردی ، MediaMonkey ، پلیرهای موزیکی ، دستگاه های مبتنی بر iOS  ، Music Library ، مدیریت کتابخانه‌های موسیقی ، نرم‌افزارهای مدیریت ، فایل صوتی ، نرم افزار MediaMonkey  ، قابلیت اتصال  ،  همگام سازی  ، Sync ، foobar2000 ،  شخصی سازی  ، Tomahawk ، پلاگین‌ ، سرویس های استریم ، YouTube ،  Spotify ،  Rhapsody ،  Tidal ،  Amazon Music ،  Google Play Music ،  OwnCloud ،  Subsonic ،  Jamendo  ، موزیک پلیر ، تاماهاک ، Bandcamp  ، اشتراک گذاری موزیک ها ، AIMP ،  Clementine ،  Windows Media Player ، VLC  ، کتابخانه های موزیک محلی ، مدیریت عملیات نرم‌افزار ، نرم افزارهای جایگزین آیتیونز در ویندوز ، ویندوز  ،  نرم افزارهای ویندوزی ،  پلیرهای ویندوزی ،  اپل ،  Apple ، 
 
بحث ها و نظرها
0
نظر
برای شرکت در بحث و تبادل نظر در سایت لاگین نموده، یا ثبت نام کنید.

:: تبلیغات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Copyright © 1998 - 2019 NovinPendar Co. Ltd. All rights reserved.