فروشگاه اینترنتی نوین پندار
سه شنبه 17 اسفند ماه 95 - (10:00) | تعداد بازدید : 20818

بهترین نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش ویندوز کدامند؟,نرم افزارهای تصویربرداری، صفحه نمایش ویندوز ،نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش ویندوز ،تصویربرداری،فیلم برداری،نرم افزارهای فیلم برداری، کار با ویندوز، نمایشگر ویندوز،آموزش،صفحه‌ی مانیتور،نمایشگر کامپیوتر ویندوزی،پشتیبان فنی،CamStudio،شرکت مایکروسافت،فیلمبرداری از نمایشگر،غیر فعال کردن موس، ضبط صدا،میکروفون،صفحه نمایش،حاشیه نویسی،فرمت AVI ،فیلمبرداری کردن، استودیو ،FRAPS،فریم ،نرم افزار Fraps ،کیبورد،تعداد فریم در ثانیه، قابلیت ضبط صوت و تصویر، فیلمبرداری ، Paint ، Photoshop،بازی کردن، دمو گرفتن از بازی ها،Ezvid،ویرایشگر ویدئویی،YouTube ،Icecream Screen Recorder
،کاربرپسند ،Hotkey ،هایلایت کردن موارد دلخواه، امکان درج متن در تصاویر، ضبط صدا، ذخیره سازی فیلم ، اسکایپ،Webcam ،eLecta ساخت ویدئوهای آموزشی،برنامه های  ساخت ویدئوهای آموزشی،نرم افزارهای  ساخت ویدئوهای آموزشی، فیلمبرداری picture-in-picture، تصویر در تصویر،قوانین حق تکثیر،واترمارک ،جلوگیری از نقض قوانین حق تکثیر،فایل ، نقدو بررسی، فیلم برداری از صفحه نمایش، کار با صفحه نمایش ویندوز، windows،screen-recording-software-windows
نرم افزارهای تصویربرداری، صفحه نمایش ویندوز ،نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش ویندوز ،تصویربرداری،فیلم برداری،نرم افزارهای فیلم برداری، کار با ویندوز، نمایشگر ویندوز،آموزش،صفحه‌ی مانیتور،نمایشگر کامپیوتر ویندوزی،پشتیبان فنی،CamStudio،شرکت مایکروسافت،فیلمبرداری از نمایشگر،غیر فعال کردن موس، ضبط صدا،میکروفون،صفحه نمایش،حاشیه نویسی،فرمت AVI ،فیلمبرداری کردن، استودیو ،FRAPS،فریم ،نرم افزار Fraps ،کیبورد،تعداد فریم در ثانیه، قابلیت ضبط صوت و تصویر، فیلمبرداری ، Paint ، Photoshop،بازی کردن، دمو گرفتن از بازی ها،Ezvid،ویرایشگر ویدئویی،YouTube ،Icecream Screen Recorder
،کاربرپسند ،Hotkey ،هایلایت کردن موارد دلخواه، امکان درج متن در تصاویر، ضبط صدا، ذخیره سازی فیلم ، اسکایپ،Webcam ،eLecta ساخت ویدئوهای آموزشی،برنامه های  ساخت ویدئوهای آموزشی،نرم افزارهای  ساخت ویدئوهای آموزشی، فیلمبرداری picture-in-picture، تصویر در تصویر،قوانین حق تکثیر،واترمارک ،جلوگیری از نقض قوانین حق تکثیر،فایل ، نقدو بررسی، فیلم برداری از صفحه نمایش، کار با صفحه نمایش ویندوز، windows،screen-recording-software-windows

 

شاید برای شما هم پیش‌آمده که لازم باشد از نمایشگر کامپیوتر ویندوزی خود فیلم تهیه کنید. در واقع فیلمبرداری از صفحه‌ی مانیتور یکی از ارکان بسیار مفید در ساخت آموزش‌های الکترونیک مخصوصاً آموزش‌های مرتبط با نرم افزارهای کاربردی است. در این روش کاربر از نزدیک با محیط کار آشنا می‌شود و همزمان هم به‌صورت عملی و تئوری آموزش داده می‌شود. این روش همچنین در مواقعی که کامپیوتر شما دچار مشکل شده و احتیاج به کمک دارید می تواند مفید باشد چرا که می توانید با فیلمبرداری از نمایشگرتان مشکل را به یک پشتیبان فنی اطلاع دهید و یا برعکس. 
ویندوز شرکت مایکروسافت خود فاقد چنین امکاناتی است و درنتیجه باید از نرم‌افزارهای جانبی برای این منظور کمک گرفت. در این مقاله تصمیم داریم شماری از این ابزارهای کاربردی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید. 

CamStudio

 


CamStudio برای مدت های مدیدی است که برای فیلمبرداری از نمایشگر از سوی کاربران مورداستفاده قرار می گیرد. این ابزار مجهز به گزینه های بسیاری برای دست کاری در ویدئو است. از این ویژگی های آن می توان به غیر فعال کردن موس، ضبط صدا از برنامه یا میکروفون و گزینه ای برای حاشیه نویسی روی صفحه نمایش اشاره کرد.
در کم استودیو نرخ فریم های مختلفی برای ضبط وجود دارد و شما می توانید فایل نهایی را در فرمت های متفاوتی ذخیره نمائید. رابط کاربری این ابزار بسیار کاربردی بوده و محیط کاربری آن نیز ساده است. ویدئو های تولید شده در این نرم افزار دارای فرمت AVI هستند و شما می توانید تعیین کنید از تمام یا تنها بخشی از صفحه فیلمبرداری کنید. 

FRAPS

 


نرم افزار Fraps این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند به راحتی از محیط بازی ها فیلمبرداری و عکس برداری کنند. به کمک این ابزار می توانید تنها با فشار دادن یک کلید کیبورد از صفحه عکس بگیرند، همچنین دیگر نیازی نیست تا عکس گرفته شده را در نرم افزارهایی نظیر Paint و Photoshop پیست و ذخیره سازی کنید، چراکه نرم افزار Fraps به طور خودکار تصویر مورد نظر شما را همراه با نام و تاریخ در محل انتخابی شما ذخیره می کند.  
قابلیت تنظیمات تعداد فریم در ثانیه، قابلیت ضبط صوت و تصویر، فیلمبرداری و عکسبرداری از بازی ها در هنگام بازی کردن، امکان دمو گرفتن از بازی ها ، ضبط و ویرایش ویدئو و به اشتراک گذاری آن با دیگران از دیگر قابلیت های این ابزار قدرتمند است. 

Ezvid

 


Ezvid ابزار دیگری برای فیلمبرداری از دسکتاپ است که استفاده از آن بسیار ساده ست. این نرم افزار به همراه خود یک ویرایشگر ویدئویی دارد که می توانید با استفاده از آن ویدئو خود را به چند کلیپ تقسیم کرده و یا اسلاید نمایشی ایجاد کنید. برای علاقه مندان به بازی هم امکان ویژه ای در این نرم افزار وجود دارد بطوری که می توانید هنگامی که مشغول بازی کردن هستید ویدئو را ضبط کرده و موزیک دلخواه تان را به آن اضافه کنید.
این در حالیست که متاسفانه راهی برای صادر کردن ویدئویی که ضبط کردید وجود ندارد، اما برنامه این امکان را به شما می دهد که ویدئوی خود را در YouTube به اشتراک بگذارید.

Icecream Screen Recorder

 


IceCream Screen Recorder یکی دیگر از ابزارهای ساده ، کاربرپسند و کاربردی برای عکس برداری و فیلم برداری از صفحه نمایش ویندوز می باشد. از جمله قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به مواردی همچون تعریف و استفاده از Hotkey های مختلف در نرم افزار، هایلایت کردن موارد دلخواه، امکان درج متن در تصاویر، ضبط صدا، ذخیره سازی فیلم و تصاویر گرفته شده در مکان دلخواه شما و انعطاف پذیری و سرعت بالای کار با نرم افزار اشاره کرد.
با استفاده از این نرم افزار می توان خیلی راحت و آسان از ویدیوهای در حال پخش، بازی ها و ویدیوهای اسکایپ با کیفیت بالا ویدیو و اسکرین شات گرفت و آن ها را با دیگران به اشتراک گذاشت، با استفاده از ابزارهای این برنامه می توان تنها از بخشی از نمایشگر، ویدیو و یا تصویر ضبط کرد. غیر فعال نمودن Screen saver در طول ضبط فیلم ها و تصاویر و انتخاب میزان کیفیت اسکرین شات ها ، ویدیو ها و امکان ضبط ویدیو از  Webcam همزمان با ضبط صفحه نمایش از دیگر ویژگی های این برنامه محسوب می شود.

eLecta

 


اگر به دنبال ابزاری صرفاً برای ساخت ویدئوهای آموزشی هستید، eLecta بهترین گزینه ی موجود در لیست امروز است، اما آنچه این ابزار را از سایر گزینه های دیگر متمایز می کند امکان فیلمبرداری picture-in-picture یا تصویر در تصویر است. تنها مشکل در این بین آنست که eLecta اجازه تغییر محتوای ضبط شده را به شما نمی دهد، هرچند شما می توانید برای جلوگیری از نقض قوانین حق تکثیر واترمارک شخصی خود را به فایل اضافه نمائید. 

 

 


نویسنده : افروز آزادی


سایر خبرهای این گروه ...
::تبلیغات

کلید واژه ها : نرم افزارهای تصویربرداری ،  صفحه نمایش ویندوز  ، نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش ویندوز  ، تصویربرداری ، فیلم برداری ، نرم افزارهای فیلم برداری ،  کار با ویندوز ،  نمایشگر ویندوز ، آموزش ، صفحه‌ی مانیتور ، نمایشگر کامپیوتر ویندوزی ، پشتیبان فنی ، CamStudio ، شرکت مایکروسافت ، فیلمبرداری از نمایشگر ، غیر فعال کردن موس ،  ضبط صدا ، میکروفون ، صفحه نمایش ، حاشیه نویسی ، فرمت AVI  ، فیلمبرداری کردن ،  استودیو  ، FRAPS ، فریم  ، نرم افزار Fraps  ، کیبورد ، تعداد فریم در ثانیه ،  قابلیت ضبط صوت و تصویر ،  فیلمبرداری  ،  Paint  ،  Photoshop ، بازی کردن ،  دمو گرفتن از بازی ها ، Ezvid ، ویرایشگر ویدئویی ، YouTube  ، Icecream Screen Recorder  ، کاربرپسند  ، Hotkey  ، هایلایت کردن موارد دلخواه ،  امکان درج متن در تصاویر ،  ضبط صدا ،  ذخیره سازی فیلم  ،  اسکایپ ، Webcam  ، eLecta ساخت ویدئوهای آموزشی ، برنامه های ساخت ویدئوهای آموزشی ، نرم افزارهای ساخت ویدئوهای آموزشی ،  فیلمبرداری picture-in-picture ،  تصویر در تصویر ، قوانین حق تکثیر ، واترمارک  ، جلوگیری از نقض قوانین حق تکثیر ، فایل  ،  نقدو بررسی ،  فیلم برداری از صفحه نمایش ،  کار با صفحه نمایش ویندوز ،  windows ، screen-recording-software-windows ، 
 
بحث ها و نظرها
0
نظر
برای شرکت در بحث و تبادل نظر در سایت لاگین نموده، یا ثبت نام کنید.

:: تبلیغات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Copyright © 1998 - 2019 NovinPendar Co. Ltd. All rights reserved.