فروشگاه اینترنتی نوین پندار
سه شنبه 15 فروردین ماه 96 - (15:46) | تعداد بازدید : 16733

معرفی بهترین ابزارهای جستجو در ویندوز 10 جهت دسترسی سریع تر به فایل ها و پوشه ها,ابزارهای جستجو در ویندوز 10 ،ظرفیت حافظه‌ رایانه‌، یافتن اطلاعات،Everything،ابزارهای ثالث،هارد دیسک ،Real-Time،نرم‌افزار ‌‌زنده، نرم افزار Everything،ویندوز XP،جستجوی اطلاعات،پنل نمایش،Listary،ویندوز اکسپلورر،اکسپلورر ویندوز ،Search My Files،پوشه های تودرتو،نرم افزار Listary،سریع تر به فایل ها، جستجوی فایل ها، دایرکتوری ها،Launchy،برنامه رایگان launcher،بوک‌مارک‌،اسناد، فایل‌ها، فولدر،پلاگین‌ Killy،پلاگین Mathy Resurrected،نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder،فایل های تکراری ، یکپارچه سازی دیسک کامپیوتر،آنتی ویروس ،موزیک ، ویدئو ، عکس ،مدیریت مجموعه فایل های چند رسانه ای، نقدو بررسی، مقاله، نرم افزارهای کاربردی، ابزارهای دسترسی سریع تر به فایلها
ابزارهای جستجو در ویندوز 10 ،ظرفیت حافظه‌ رایانه‌، یافتن اطلاعات،Everything،ابزارهای ثالث،هارد دیسک ،Real-Time،نرم‌افزار ‌‌زنده، نرم افزار Everything،ویندوز XP،جستجوی اطلاعات،پنل نمایش،Listary،ویندوز اکسپلورر،اکسپلورر ویندوز ،Search My Files،پوشه های تودرتو،نرم افزار Listary،سریع تر به فایل ها، جستجوی فایل ها، دایرکتوری ها،Launchy،برنامه رایگان launcher،بوک‌مارک‌،اسناد، فایل‌ها، فولدر،پلاگین‌ Killy،پلاگین Mathy Resurrected،نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder،فایل های تکراری ، یکپارچه سازی دیسک کامپیوتر،آنتی ویروس ،موزیک ، ویدئو ، عکس ،مدیریت مجموعه فایل های چند رسانه ای، نقدو بررسی، مقاله، نرم افزارهای کاربردی، ابزارهای دسترسی سریع تر به فایلها

 

با بالا‌تر رفتن حجم و ظرفیت حافظه‌ رایانه‌ها، بسیاری از کاربران این روز‌ها با یک مشکل اساسی روبه‌رو می‌شوند و آن یافتن اطلاعاتی همچون فایل‌ها و پوشه‌ها در میان حجم انبوهی از درایو‌ها، پوشه‌ها و مسیرهای سردرگم است. گاهی کاربران در یافتن یک فایل تصویری یا صوتی که مدت‌ها پیش آن را ایجاد کرده‌اند، مجبور خواهند شد که بعضاً ساعت‌ها وقت تلف کنند. اینجاست که ابزارهای جستجو به کمک شما می آیند. 
اگر چه ویندوز 10 از یک ابزار جستجوی توکار بهره می برد اما ابزارهای ثالث قدرتمندی نیز وجود دارند که گزینه ها و قابلیت های بیشتری را در فرایند جستجو برای شما فراهم می آورند. در ادامه قصد داریم به معرفی شماری از این ابزارهای کاربردی بپردازیم.  


Everything

 

 


لیست امروز را با معرفی یکی از پرطرفدارترین ابزارهای جستجو موجود آغاز می کنیم. Everything نرم افزاری کاربردیست که قادر است تا در کمتر از یک ثانیه کل هارد دیسک شما را جستجو کند و فایل مورد نظر شما را در مدت چند ثانیه پیدا کند. 
حجم این نرم‌افزار بسیار اندک است و به قدری سبک و نرم‌ روی سیستم در پشت صحنه به فعالیت مشغول است که اصلا متوجه کار عظیم و سنگین آن نمی‌شوید! واسط کاربری آن نیز بسیار ساده ‌و تمرکز اصلی بر پنل نمایش جستجوی اطلاعات است. نقطه قوت این نرم‌افزار را باید در سیستم شاخص‌سازی آن دانست. پس از نصب نرم‌افزار و اجرای آن، سیستم ‌‌به طور کامل رصد شده و اطلاعات آن شاخص سازی می‌شود، اما مهم‌تر از همه این که، این نرم‌افزار ‌‌زنده یا Real-Time سیستم شما را رصد کرده و اطلاعات را به روز رسانی می‌کند، به گونه‌ای که با ایجاد هر گونه تغییر‌ در اطلاعات سیستم، همچون اضافه شدن یا پاک شدن فایل‌ها و پوشه‌ها، اطلاعات در آن واحد و به سرعت به روز می‌شوند.
توجه داشته باشید که نرم افزار Everything بر روی تمامی نسخه های ویندوز از XP گرفته تا 10 قابل اجرا می باشد.

Listary

 


Listary نرم افزاری کاربردی که این امکان را به شما می دهد که با سرعت و سهولت باورنکردنی به فایل ها و پوشه های موردنظرتان دسترسی داشته باشید. این ابزار کاربردی ارتباط تنگاتنگی با ویندوز اکسپلورر دارد و در پس زمینه کامپیوتر اجرا می شود که باعث می شود تا از هر نقطه ای بتوانید آن را فراخوانی کنید. برای جستجوی یک فایل کافیست نام آن را در اکسپلورر ویندوز جستجو کنید تا این ابزار کاربردی فایل موردنظر را در کمترین زمان ممکن بیابد. 
نرم افزار Listary همچنین پوشه های بسیاری را شامل می شود. از دیگر قابلیت های آن می توان به سرعت بالا در دسترسی به پوشه های تودرتو، سرعت بالا در دسترسی به پوشه ها، جستجو و فراخوانی سریع فایل های مورد نظر در هر جا، و یافتن فایل بر اساس نوع و فرمت اشاره کرد.

Search My Files

 


Search my Files یک ابزار کاربردی با رابط کاربردی ساده و قابل فهم است که به شما اجازه می دهد در مدت زمان کمی به اطلاعات خود در بخش های مختلف هارد دیسک دسترسی پیدا نمایید. نرم افزار Search my Files با توابع قوی و پیشرفته در یک محیط جذاب کاربری به شما امکان اینکه بهترین نتیجه های جستجو در میان فایل ها و پوشه ها را مشاهده نمایید.
امکان اعمال فیلترهای مختلف برای دستیابی سریع تر به فایل ها، جستجوی فایل ها، دایرکتوری ها و … بر اساس نام، حجم  و پسوند فایل، پشتیبانی از تمامی سیستم فایل های رایج و سازگاری با انواع حافظه های موجود و سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز تنها شماری از قابلیت های این ابزار کاربردی است.

Launchy

 


Launchy بهترین برنامه رایگان launcher (اجراکننده) است. این اپ به شما امکان می‌دهد تنها با چند کلیک اسناد، فایل‌ها، فولدرها و بوک‌مارک‌های‌تان را اجرا کنید. با نرم افزار Launchy، باز کردن هر برنامه، فایل یا پوشه‌ای تنها به سادگی تایپ کردن نخستین حروف آن است. دیگر نیازی به جست و جوها و گشت و گذارهای خسته کننده در میان لیست انبوهی از برنامه‌های نصب شده نیست.
Launchy به محض تایپ حرف اول، لیستی از محتواها را که با آن حرف سازگار باشد، نشان می‌دهد، بنابراین نیازی نیست تا نام کامل یک برنامه را تایپ کنید. به محض این که محتوای مورد نظر خود را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید و کلید Enter را بزنید، Launchy آن را آماده‌ی استفاده، لود خواهد کرد.
کار با نرم افزار Launchy بسیار ساده و راحت است. پلاگین‌های بسیاری نیز برای افزایش قابلیت‌های این نرم افزار وجود دارد. یکی از این پلاگین‌ها Killy  است که به جای اجرای برنامه‌ها، آن‌ها را متوقف می‌کند. پلاگین Mathy Resurrected نیز یک ماشین حساب پیشرفته را به نرم افزار Launchy اضافه می‌کند. پلاگین‌های کاربردی بسیار دیگری بر روی این نرم افزار قابل دانلود و نصب می‌باشد. 

Auslogics Duplicate File Finder

 


استفاده از ابزارهای کاربردی برای یافتن فایل ها، پوشه ها و نرم افزارها بسیار اهمیت دارد، اما اگر لازم باشد برای پاک سازی سیستم تان، فایل های تکراری را پیدا کنید چه باید کرد؟!
هر سیستم کامپیوتر پر شده از فایل های تکراری و بلا استفاده که فضای بسیار زیادی از هارد دیسک را پر میکند با روند رو به افزایش این عمل فضای بسیار زیادی بلا استفاده و به اصلاح هرز در هارد شما ایجاد می شود که باعث دردسر هایی برای کاربر میشود برای حل این مشکل با کمک گرفتن از ابزار و امکانات نرم افزاری میبایست فایل های تکراری و زائد هارد را پاک کرد. نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder  این امکان را به شما می دهد تا از یک هارد دیسک یکپارچه و بدون فضای زائد بهره ببرید این نرم افزار می تواند فایل های تکراری کامپیوتر  را جستجو و مشخص کند. بعبارت دیگر این ابزار با حذف فایل های چند نسخه ای می تواند کارآیی کامپیوتر شما را افزایش دهد. فایل های مشابه نه تنها فضای هارد دیسک شما را اشغال می کنند، بلکه باعث کند شدن آن نیز می شوند. با حذف اینگونه فایل ها می توانید زمان مورد نیاز برای یکپارچه سازی دیسک کامپیوتر خود را نیز کاهش دهید و همینطور آنتی ویروس شما نیز زمان کمتری برای اسکن کل کامپیوتر صرف خواهد کرد.
از دیگر قابلیت های این ابزار می توان به پیدا کردن عکس ها، اسناد و دیگر فایل های مشابه، مقایسه فایل ها نه تنها براساس اسم بلکه براساس محتوای آنها، کمک در مدیریت مجموعه فایل های چند رسانه ای شما، دسته بندی و مدیریت فایل های رسانه ها مانند موزیک ، ویدئو ، عکس و ... اشاره کرد.نویسنده : افروز آزادی


سایر خبرهای این گروه ...
::تبلیغات

 
بحث ها و نظرها
0
نظر
برای شرکت در بحث و تبادل نظر در سایت لاگین نموده، یا ثبت نام کنید.

:: تبلیغات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Copyright © 1998 - 2019 NovinPendar Co. Ltd. All rights reserved.