فروشگاه اینترنتی نوین پندار
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 96 - (14:15) | تعداد بازدید : 18653

معرفی 10 اپلیکیشن آرام بخش جهت کاهش استرس و ایجاد آرامش ذهنی (بخش اول),استرس،ناامیدی ،یاس ،MindMeister،فشارهای روانی،کاهش استرس روحی،سلامت روانی،آشفتگی های ذهنی ،ترافیک ذهنی،دیاگرام،ساختاردهی، تصمیم گیری، RTF،  PDF، PNG،اپلیکیشن MindMeister،پلتفرم های اندروید ، آیفون،فروشگاه،Breathe2Relax،دیافراگم ،نفس کشیدن از دیافراگم،کنترل عصبانیت،دفع اضطراب،تنفس عمیق،طریق بینی، دهان، احساسات منفی،White Noise Free
،بارش باران، آواز پرندگان،خلوت شدن ذهن،آفلاین ،Calm،صداهای موجود برای آلارم گوشی،صداهای سفید،ریلکسشن،اپلیکیشن Calm،استرس های روزانه،پخش صدای باران، موج دریا، آواز پرنده ها ، نوای زیبای طبیعت ،پولی،رایگان ،Marine Aquarium
،تماشای حرکت ماهی ها،کاهش فشار خون، تپش قلب،آکواریوم ،اپلیکیشن های آرامش بخش،کاهش استرس با برنامه های موبایل،برنامه های اندروید،برنامه های آی او اس،نقدو بررسی،اپلیکیشن ارام بخش،برنامه های آرام بخش،کاهش فشارهای روانی،گوش دادن به موسیقی
استرس،ناامیدی ،یاس ،MindMeister،فشارهای روانی،کاهش استرس روحی،سلامت روانی،آشفتگی های ذهنی ،ترافیک ذهنی،دیاگرام،ساختاردهی، تصمیم گیری، RTF،  PDF، PNG،اپلیکیشن MindMeister،پلتفرم های اندروید ، آیفون،فروشگاه،Breathe2Relax،دیافراگم ،نفس کشیدن از دیافراگم،کنترل عصبانیت،دفع اضطراب،تنفس عمیق،طریق بینی، دهان، احساسات منفی،White Noise Free
،بارش باران، آواز پرندگان،خلوت شدن ذهن،آفلاین ،Calm،صداهای موجود برای آلارم گوشی،صداهای سفید،ریلکسشن،اپلیکیشن Calm،استرس های روزانه،پخش صدای باران، موج دریا، آواز پرنده ها ، نوای زیبای طبیعت ،پولی،رایگان ،Marine Aquarium
،تماشای حرکت ماهی ها،کاهش فشار خون، تپش قلب،آکواریوم ،اپلیکیشن های آرامش بخش،کاهش استرس با برنامه های موبایل،برنامه های اندروید،برنامه های آی او اس،نقدو بررسی،اپلیکیشن ارام بخش،برنامه های آرام بخش،کاهش فشارهای روانی،گوش دادن به موسیقی

معرفی 10 اپلیکیشن آرام بخش جهت کاهش استرس و ایجاد آرامش ذهنی (بخش دوم و آخر)

 

 

استرس یکی از شایع ترین مشکلات دنیای امروز است که اغلب ما آن را در قالب واکنش‌های فیزیکی، ذهنی یا عاطفی که ناشی از تغییرات و نیازهای زندگی است، تجربه می‌کنیم. هنگامی که کارهای شما روی هم تلنبار شده، احساس ناامیدی و یاس می کنید، مسئولیت کودکان تان را دارید، همسرتان کمک چندانی برای شما نیست و کارها طوری پیش می رود که وقتی برای خودتان، انجام تفریحاتی که به آن علاقه دارید و حتی یک خواب راحت ندارید، وقت آن رسیده که شرایط تان را مجدداً ارزیابی کنید.
برای مقابله با استرس و فشارهای روانی، راهکارهای مختلفی وجود دارد که می‌تواند در کاهش پیامدهای ناشی از رویارویی و مواجهه با فشارهای روانی بسیار موثر باشد. یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین راهکارها استفاده از اپلیکیشن هائیست که به منظور کمک به کاهش استرس روحی و سلامت روانی تعبیه شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی شماری از این اپلیکیشن های کاربردی بپردازیم. با ما همراه باشید. 


MindMeister

 

 

 

بیش از اینکه اقدامی برای آشفتگی های ذهنی تان کنید باید آنچه ذهن تان را درگیر کرده، شناسایی کنید.
نقشه ذهنی تکنیکی است که به شما اجازه می دهد تفکرات تان را به تصویر بکشید و هر آنچه باعث ایجاد ترافیک ذهنی شده را نظم دهید. نقشه ذهنی مجموعه ای از دیاگرام ها برای نمایش کلمات، ایده ها، فعالیت ها و موارد دیگر است که حول یک نقطه مرکزی یا کلمه کلیدی بطور محوری کشیده می شود. نقشه ذهنی برای ایجاد کردن، تصویرکردن، ساختاردهی و طبقه بندی ایده ها در زمینه های مطالعات و تحقیق، حل مسئله و تصمیم گیری کاربرد دارد و با استفاده از آن می توان به سرعت ساختار یک موضوع را شناسایی نمود و همچنین ارتباط بین اجزای سازنده موضوع را درک کرد. سپس با افزودن شاخه های مختلف متصل به مرکز، موضوعات جانبی را اضافه نمایید. هر شاخه می تواند زیر شاخه های مختلف داشته باشد. می توان برای هر موضوع در هر شاخه از رنگ های مختلف استفاده نمود و حتی می توان شکل های مختلفی را کنار موضوعات اضافه نمود. اپلیکیشن MindMeister این امکان را به شما می دهد که با ایجاد یک نقشه ی ذهنی تمامی گره های فکری خود را باز کرده و به آرامش برسید. این اپلیکیشن حتی به شما اجازه می دهد نقشه های ذهنی خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و یا در قالب های RTF،  PDFو PNG اکسپورت کنید. 
MindMeister در دو نسخه ی رایگان و پرداختنی برای تمامی پلتفرم های اندروید و آیفون در دسترس بوده و شما می توانید آن را از فروشگاه های مربوطه دانلود نمائید.

Breathe2Relax

 

 


نفس کشیدن از دیافراگم همیشه یکی از معجزات رفع استرس، کنترل عصبانیت و دفع اضطراب بوده است. Breathe2Relax به شما نحوه تنفس صحیح برای دفع استرس را به طور علمی آموزش و تمرین می دهد.
این اپلیکیشن با راهنمایی ها و تمرینات مداوم در فضایی آرامش بخش به همراه موزیک مناسب به شما کمک می کند تنها با تنفس عمیق و بازدم آهسته آرامش خود را به دست آورید و در نهایت پس از مدتی تمرین نه تنها تفاوت تنفس از طریق بینی، دهان و دیافراگم را فرا خواهید گرفت، بلکه یاد می گیرید چطور به سرعت بر احساسات منفی غلبه کنید.
این اپلیکیشن برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS به طور کامل رایگان است.

White Noise Free

 

 


White Noise Free اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی‌های اندروید و iOS است که مجموعه‌ای بیش از 40 صدای آرامش‌بخش همچون صدای بارش باران، آواز پرندگان و‌... را در اختیار شما قرار می دهد.
White Noise اپلیکیشنی استاندارد و هوشمند است که مجموعه‌ای از صداها و موسیقی‌های آرام‌بخش را که اصطلاحا به White Noise معروف شده‌اند، در خود جمع‌آوری کرده است تا اگر بنا بر هر دلیلی نیاز به آرامش و خلوت شدن ذهن خود داشتید، بتوانید با گوش دادن به آن‌ها این امر را سرعت ببخشید. صداهای موجود در White Noise به‌صورت آفلاین قابل استفاده هستند و برای گوش دادن به آن‌ها نیازی به ارتباط اینترنتی نخواهید داشت. اگر به صدای طبیعت همچون صدای بارش باران در محیط‌های مختلف، صدای آبشار و موج دریا، صدای آواز پرنده‌ها و‌ ... علاقه دارید و دوست دارید این صداها را همیشه و همه جا در کنار خود داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را به هیچ وجه از دست ندهید. در بخش دیگر برنامه نیز می‌توانید این صداها را به‌طور هم‌زمان پخش کنید و برای مثال با پخش هم‌زمان صدای بارش باران و صدای آواز پرندگان یک فضای دلنشین و خاص را به وجود بیاورید.  در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی پولی ویژگی‌هایی همچون نبود تبلیغات، امکان پخش صدا در پس‌زمینه و همچنین استفاده از صداهای موجود برای آلارم گوشی قابل دسترس خواهند بود. 

Calm

 

 


صداهای سفید یا white noise اگرچه تاثیر بسزایی در روند کسب آرامش در بسیاری از افراد دارند، برای گروهی دیگر بسیار آزاردهنده هستند. اگر شما در دسته ی دوم قرار دارید شاید بهتر باشد از اپلیکیشن کاربردی Calm استفاده نمائید.
اپلیکیشن Calm حاوی برنامه های ریلکسشن متنوع، ۱۰ منظره طبیعی زیبا به همراه صدا و بسیاری امکانات دیگر است. اپلیکیشن Calm با جمع آوری و پخش صدای باران، موج دریا، آواز پرنده ها و نوای زیبای طبیعت به شما اجازه می دهد تا برای دقایقی چشمانتان را ببندید، به نوای آرامش بخش طبیعت گوش داده و استرس های ناشی از مشکلات روزانه را فراموش کنید.
این اپلیکیشن نیز برای هر دو پلتفرم اندروید و  iOS در دسترس بوده و در دو نسخه ی رایگان و پولی ارائه شده که نسخه ی پولی آن امکان بیشتری در خود دارد.

Marine Aquarium

 


مدت هاست که ثابت شده تماشای حرکت ماهی ها در آب می تواند به کاهش فشار خون و تپش قلب کمک کند و منجر به خوشحالی و آرامش انسان بشود. شاید به همین دلیل است که برخی از پزشکان در اتاق های انتظار خود آکواریوم قرار می دهند.

Marine Aquarium یک اپلیکیشن کاربردیست که محیط یک آکواریوم را به شکلی طبیعی و زیبا شبیه سازی می کند. این اپلیکیشن حتی به شما اجازه می دهد برخی گونه های آبزی موردنظر را انتخاب کرده و از آنها مراقبت کنید. این اپلیکیشن برای هر دو پلتفرم اندروید (البته با توسعه دهنده های متفاوت) و iOS و تنها در نسخه ی پرداختنی در دسترس است.نویسنده : افروز آزادی


سایر خبرهای این گروه ...
::تبلیغات

کلید واژه ها : استرس ، ناامیدی  ، یاس  ، MindMeister ، فشارهای روانی ، کاهش استرس روحی ، سلامت روانی ، آشفتگی های ذهنی  ، ترافیک ذهنی ، دیاگرام ، ساختاردهی ،  تصمیم گیری ،  RTF ،  PDF ،  PNG ، اپلیکیشن MindMeister ، پلتفرم های اندروید  ،  آیفون ، فروشگاه ، Breathe2Relax ، دیافراگم  ، نفس کشیدن از دیافراگم ، کنترل عصبانیت ، دفع اضطراب ، تنفس عمیق ، طریق بینی ،  دهان ،  احساسات منفی ، White Noise Free  ، بارش باران ،  آواز پرندگان ، خلوت شدن ذهن ، آفلاین  ، Calm ، صداهای موجود برای آلارم گوشی ، صداهای سفید ، ریلکسشن ، اپلیکیشن Calm ، استرس های روزانه ، پخش صدای باران ،  موج دریا ،  آواز پرنده ها  ،  نوای زیبای طبیعت  ، پولی ، رایگان  ، Marine Aquarium  ، تماشای حرکت ماهی ها ، کاهش فشار خون ،  تپش قلب ، آکواریوم  ، اپلیکیشن های آرامش بخش ، کاهش استرس با برنامه های موبایل ، برنامه های اندروید ، برنامه های آی او اس ، نقدو بررسی ، اپلیکیشن ارام بخش ، برنامه های آرام بخش ، کاهش فشارهای روانی ، گوش دادن به موسیقی ، 
 
بحث ها و نظرها
0
نظر
برای شرکت در بحث و تبادل نظر در سایت لاگین نموده، یا ثبت نام کنید.

:: تبلیغات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Copyright © 1998 - 2019 NovinPendar Co. Ltd. All rights reserved.