فروشگاه اینترنتی نوین پندار
چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 96 - (10:26) | تعداد بازدید : 21123

معرفی 10 اپلیکیشن آرام بخش جهت کاهش استرس و ایجاد آرامش ذهنی (بخش دوم و آخر),استرس،ناامیدی ،یاس ،MindMeister،فشارهای روانی،کاهش استرس روحی،سلامت روانی،آشفتگی های ذهنی ،ترافیک ذهنی،دیاگرام،ساختاردهی، تصمیم گیری، RTF،  PDF، PNG،اپلیکیشن MindMeister،پلتفرم های اندروید ، آیفون،فروشگاه،Breathe2Relax،دیافراگم ،نفس کشیدن از دیافراگم،کنترل عصبانیت،دفع اضطراب،تنفس عمیق،طریق بینی، دهان، احساسات منفی،White Noise Free،Omvana،اپلیکیشن Omnava،مدیتیشن ،Buddhify،PIP Stress Tracker،بارش باران، آواز پرندگان،خلوت شدن ذهن،آفلاین ،Calm،صداهای موجود برای آلارم گوشی،صداهای سفید،ریلکسشن،اپلیکیشن Calm،استرس های روزانه،پخش صدای باران، موج دریا، آواز پرنده ها ، نوای زیبای طبیعت ،پولی،رایگان ،Marine Aquarium،تماشای حرکت ماهی ها،کاهش فشار خون، تپش قلب،آکواریوم ،اپلیکیشن های آرامش بخش،کاهش استرس با برنامه های موبایل،برنامه های اندروید،برنامه های آی او اس،نقدو بررسی،اپلیکیشن ارام بخش،برنامه های آرام بخش،کاهش فشارهای روانی،گوش دادن به موسیقی،Buddhify،Headspace،Relax & Rest Guided Meditations،تمرین‌های مدیتیشن،اپلیکیشن Headspace


استرس،ناامیدی ،یاس ،MindMeister،فشارهای روانی،کاهش استرس روحی،سلامت روانی،آشفتگی های ذهنی ،ترافیک ذهنی،دیاگرام،ساختاردهی، تصمیم گیری، RTF،  PDF، PNG،اپلیکیشن MindMeister،پلتفرم های اندروید ، آیفون،فروشگاه،Breathe2Relax،دیافراگم ،نفس کشیدن از دیافراگم،کنترل عصبانیت،دفع اضطراب،تنفس عمیق،طریق بینی، دهان، احساسات منفی،White Noise Free،Omvana،اپلیکیشن Omnava،مدیتیشن ،Buddhify،PIP Stress Tracker،بارش باران، آواز پرندگان،خلوت شدن ذهن،آفلاین ،Calm،صداهای موجود برای آلارم گوشی،صداهای سفید،ریلکسشن،اپلیکیشن Calm،استرس های روزانه،پخش صدای باران، موج دریا، آواز پرنده ها ، نوای زیبای طبیعت ،پولی،رایگان ،Marine Aquarium،تماشای حرکت ماهی ها،کاهش فشار خون، تپش قلب،آکواریوم ،اپلیکیشن های آرامش بخش،کاهش استرس با برنامه های موبایل،برنامه های اندروید،برنامه های آی او اس،نقدو بررسی،اپلیکیشن ارام بخش،برنامه های آرام بخش،کاهش فشارهای روانی،گوش دادن به موسیقی،Buddhify،Headspace،Relax & Rest Guided Meditations،تمرین‌های مدیتیشن،اپلیکیشن Headspace

معرفی 10 اپلیکیشن آرام بخش جهت کاهش استرس و ایجاد آرامش ذهنی (بخش اول)

 

 

Omvana

 

 

عملکرد اپلیکیشن Omnava براساس این تفکر است که هر شخصی به طریق خاص خود آرامش را دریافت می کند. این اپلیکیشن حاوی کتابخانه ای از هزاران فایل صوتی شامل موسیقی ها و صداهای طبیعت آرامش بخش و همچنین نقل قول هایی در باب آرامش درون از افراد یا کتاب هاست که شما می توانید از میان آن ها به انتخاب خود پخش کنید. شما به سلیقه خود صداها و موزیک های مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و به کمک آن ها خوابی آرام تر، استرس کمتر و آرامش بیشتری خواهید داشت.
هنگامی که برای نخستین بار اپلیکیشن Omnava را دانلود می کنید، تنها 10 مدیتیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای استفاده از گزینه های بیشتر باید مسیر Top Tracks > Free or Categories > All free را طی کرده، مدیتیشن موردنظر را انتخاب کنید تا به کتابخانه ی شما افزوده گردد.
خوشبختانه این اپلیکیشن بطور کامل رایگان بوده و برای کاربران هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است.


PIP Stress Tracker

 


این اپلیکیشن که بطور رایگان ارائه شده و برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است، توسط گروهی از روانشناس ها و محققان و با استفاده از رفتاردرمانی ادراکی ساخته شده است. این نرم‌افزار استرس های شما را تشخیص داده و به شما کمک می کند تا برخی از فشارهای روزانه خود را کاهش دهید. این نرم افزار می تواند حالت ها و تنش های روحی کاربر و دلایل ایجاد پرخاشگری و عصبانیت در او را ردیابی کند و تشخیص دهد. با تشخیص این لحظه ها، شما بهتر می توانید با شرایط استرس زا کنار بیایید. یا از همه بهتر، از آن ها پیشگیری کنید. ویژگی شگفت انگیز این اپلیکیشن تحقیقات و مطالعات بسیار در پس اطلاعات آن است.

Buddhify

 

 

این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه های مدیتیشن است که اگرچه رایگان نبوده اما برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است. جلسات مدیتیشن ارائه شده در این اپلیکیشن تمامی مشکلات شما را از احساس استرس گرفته تا سر و کله زدن با احساساتتان و کشمکش برای داشتن یک خواب راحت را، پوشش می دهد. در این اپلیکیشن بیش از 80 برنامه برای شما در نظر گرفته شده که می توانید گزینه ی موردنظر و متناسب با نیاز خود را در این میان آن ها انتخاب نمائید.

Headspace

 


اپلیکیشن Headspace برای انجام بهتر و منظم تمرین‌های مدیتیشن ارائه نشده، بلکه قصد دارد با آرامش ذهنی خوابی آسوده تر را برایتان تضمین کند. کافیست تنها ۱۰ دقیقه از روز خود را به این برنامه اختصاص می دهد و خواهید دید که موضوعات مختلفی طی ۱۰ روز به شما آموزش داده خواهد شد تا به مرور ذهن خود را برای آرامش خود خواسته آماده کنید. در این بین مطالب آموزشی دیگری مانند غذا خوردن صحیح، پیاده روی، تمرکز حواس و غیره را نیز فرا می گیرید که هر یک از آن ها می تواند نقش مؤثری در زندگی شما داشته باشد.
تمام برنامه های آموزشی این اپلیکیشن توسط یکی از برترین اساتید مدیتیشن نوشته شده و با زبان انگلیسی ساده و روان به صورت صوتی و تصویری در اختیار کاربر قرار می گیرد. دقتی که سازندگان Headspace در تهیه ی محتوای آن به کار گرفته اند، باعث شده این برنامه از لحاظ علمی، در سطح بسیار بالایی قرار بگیرد. این اپلیکیشن دارای دو نسخه ی پرداختنی و رایگان بوده و برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است. 

Relax & Rest Guided Meditations

 


Relax & Rest Guided Meditations یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی است که برای تمام افراد علاقه مند به مدیتیشن از مبتدی گرفته تا حرفه ایی طراحی شده است و هر شخصی بسته به دلخواه خود می تواند از میان سه تمرین ارائه شده که به ترتیب 5، 13 و 24 دقیقه زمان می برند گزینه ی مورد نظر را انتخاب کرده و به آرامش درونی و ذهنی دست پیدا کنید. 
توجه داشته باشید که شما می توانید به همراه هر مدیتیشن به موزیک های ارائه شده به همراه آن گوش داده و یا موزیک را بطور کامل قطع کنید. این اپلیکیشن نیز برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس بوده هرچند رایگان نیست و برای استفاده از آن باید یک هزینه ی 2 دلاری پرداخت کنید.نویسنده : افروز آزادی


سایر خبرهای این گروه ...
::تبلیغات

کلید واژه ها : استرس ، ناامیدی  ، یاس  ، MindMeister ، فشارهای روانی ، کاهش استرس روحی ، سلامت روانی ، آشفتگی های ذهنی  ، ترافیک ذهنی ، دیاگرام ، ساختاردهی ،  تصمیم گیری ،  RTF ،  PDF ،  PNG ، اپلیکیشن MindMeister ، پلتفرم های اندروید  ،  آیفون ، فروشگاه ، Breathe2Relax ، دیافراگم  ، نفس کشیدن از دیافراگم ، کنترل عصبانیت ، دفع اضطراب ، تنفس عمیق ، طریق بینی ،  دهان ،  احساسات منفی ، White Noise Free ، Omvana ، اپلیکیشن Omnava ، مدیتیشن  ، Buddhify ، PIP Stress Tracker ، بارش باران ،  آواز پرندگان ، خلوت شدن ذهن ، آفلاین  ، Calm ، صداهای موجود برای آلارم گوشی ، صداهای سفید ، ریلکسشن ، اپلیکیشن Calm ، استرس های روزانه ، پخش صدای باران ،  موج دریا ،  آواز پرنده ها  ،  نوای زیبای طبیعت  ، پولی ، رایگان  ، Marine Aquarium ، تماشای حرکت ماهی ها ، کاهش فشار خون ،  تپش قلب ، آکواریوم  ، اپلیکیشن های آرامش بخش ، کاهش استرس با برنامه های موبایل ، برنامه های اندروید ، برنامه های آی او اس ، نقدو بررسی ، اپلیکیشن ارام بخش ، برنامه های آرام بخش ، کاهش فشارهای روانی ، گوش دادن به موسیقی ، Buddhify ، Headspace ، Relax & Rest Guided Meditations ، تمرین‌های مدیتیشن ، اپلیکیشن Headspace  ، 
 
بحث ها و نظرها
0
نظر
برای شرکت در بحث و تبادل نظر در سایت لاگین نموده، یا ثبت نام کنید.

:: تبلیغات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Copyright © 1998 - 2019 NovinPendar Co. Ltd. All rights reserved.